Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

NOVINKY
Kauber projekční plátna a příslušenství pro videoprojektory

Již začátkem roku 2015, jsme společně s firmou Epson, v rámci výstavy Audio Video Show Praha, představili polského výrobce projekčních pláten a příslušenství pro projektory Kauber. Výrobce s více než deseti letou tradicí, se stal velice oblíbený díky vysoké kvalitě provedení a možnosti různých zákaznických úprav.


Nabízí širokou škálu rozměrů a provedení, projekčních pláten a promítacích ploch od klasických roletových, závěsných nebo stojanových až po napínané profesionální plátna, poháněná motorem. Instalaci takových pláten lze provádět jak na zeď i na strop ale velice oblíbené jsou také skryté instalace do podhledů. Motory jsou na výběr dva. Jeden, přímo z produkce Kauber a pak velice spolehlivé motory značky Sonfy, za příplatek s vysoce tichým chodem - Ultra Silent. Pouzdra pro plátna se vyrábí z eloxovaného hliníku, nebo standardně v bílé barvě. Bytový dizajnéři a architekti pak určitě ocení možnost objednat barevnou úpravu v široké paletě standardu RAL. Materiál pro výrobu plátna si můžete zvolit dle podmínek, ve kterých bude projekční plátno nainstalované. Na výběr jsou klasické bílé a šedé plátna ale třeba i plátna pro speci
ální zpětnou nebo oboustrannou projekci. S výběrem vhodného materiálu Vám ochotně poradíme.
Ovládání elektrických pláten je standardně zajištěno klasickým nástěnným tlačítkovým ovladačem, připojeným kabelem ale také IR nebo RF dálkovým ovladačem. Pokud má Váš videoprojektor výstup Trigger, můžete jej propojit s plátnem, a jeho ovládání bude zcela automatizované.


Prohnutá projekční plocha značky Kauber.

Pevné projekční plochy nabízí díky pořizovací ceně skvělou alternativu velkých plazmových nebo LCD televizí. Vyrábí se v sedmy velikostech s uhlopříčkou 81 ža 181 palců. Tyto plochy lze objednat klasické ploché, nebo prohnuté, které zaručují dokonalou ostrost obrazu na celé projekční ploše.

Napínané projekční plátno, elektrický výtah pro videoprojektor a dálkový ovladač pro ovládání plátna.

Kauber, kromě projekčních pláten nabízí i instalační příslušenství pro montáž videoprojektorů. Naleznete zde držáky pro instalaci projektorů na zeď nebo strop v různých velikostech a barvách. Pro skrytou instalaci videoprojektoru do stropu jsou na výběr dva motorové výtahy, které dokáží vysunout video projektor z podhledu až dva metry pod strop.


Prezentace materiálů pro výrobu projekčních pláten.

 

Nejvíc používané povrchy pro projekční plochy a roletová plátna.


Clear Vision je velice kvalitní bílé dvouvrstvé plátno s černou neprůsvitnou zadní vrstvou, se ziskem 1 Gain a pozorovacím úhlem až 150°. Pro svoje vlastnosti je vhodné jak pro kvalitní prezentace v konferenčních sálech, tak pro sledování filmů při zachování plné kvality obrazu.

Gray Pro je jednovrstvé šedé projekční plátno dosahující zisku 0,8 Gain a pozorovacího úhlu 150°. Pro jeho použití se vyžaduje dokonalejší zatemnění místnosti a vysoká svítivost použitého projektoru. Za to Vás odmění absolutně perfektně kontrastním obrazem s věrným podáním barev a temně černou barvou. Proto je spíše využívané pro domácí použití, pro domácí kino.

Astral je speciální projekční plocha, primárně určená pro zpětnou projekci. Uplatní se hlavně tam, kde by projektor v místnosti esteticky rušil, nebo by pohyb osob před plátnem bránil v promítání. Vyžaduje to však dostatečný prostor za plátnem pro umístění projektoru v odpovídající vzdálenosti. Vyšší ziskovost plátna 2,8 Gain je na úkor sníženého pozorovacího úhlu, který je pouhých 90°. Tento typ plátna se dodává pouze bez černého orámování.

 

Pokud budete mít možnost navštívit v období od 8.2 do 12.2. veletrh ISE v Amsterdamu, určitě si prezentaci společnosti Kauber nenechte ujít. Umístění stánku naleznete zde: 5-S104.

Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD opět v nabídce Skylinku

S potěšením informujeme zákazníky, kteří využívají pro příjem televizního signálu službu Skylink, že došlo k uzavření dohody o dlouhodobé spolupráci mezi M7 Group, provozovatelem této česko-slovenské satelitní platformy a Nova Group, provozovatelem programů skupiny Nova a dále k uzavření dohody mezi M7 Group a TV Prima. Obě dohody znamenají pro zákazníky Skylinku další významné obohacení programové nabídky.

Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD opět v nabídce Skylinku

Od 25. 1. 2016 mají zákazníci Skylinku opět k dispozici HD verze programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD, a to v rámci balíčku Digital HD (tedy na dekódovacích kartách s uhrazeným Servisním poplatkem anebo předplaceným libovolným programovým balíčkem).

Nova Sport 1 HD již pro předplatitele balíčku Multi

Doposud byl sportovní kanál Nova Sport 1 HD dostupný jen předplatitelům balíčků Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Od 25. 1. 2016 je tento program dostupný také všem předplatitelům balíčku Multi.

Technické parametry pro naladění programů Nova HD, Nova Cinema HD, Fanda HDNova Sport 1 HD:

Satelit:                                Astra 23,5°E

Kmitočet:                              1 876 MHz

Polarizace:                           Horizontální

FEC:                                       3/4

Symbolová rychlost:               29 900 kS/s

Norma:                              DVB-S2/8PSK

Pilot:                                      ON

Prima MAX HD

Od 25. 1. 2016 obohatí programovou nabídku Skylinku další HD program. Jedná se o pátý kanál z produkce TV Prima – filmový kanál Prima MAX HD, který svým divákům přinese nestárnoucí české komedie i hollywoodské trháky. Již v únoru diváci uvidí např. komedie „Pane, vy jste vdova!“, „Kulový blesk“„Sněženky a machři“, anebo dramata „Černá labuť“„Pokání“.

Prima Max HD je zákazníkům Skylinku dostupný opět v rámci balíčku Digital HD.

Technické parametry pro naladění programu Prima MAX HD:

Satelit:                               Astra 23,5°E

Kmitočet:                            11 895 MHz

Polarizace:                           Vertikální

FEC:                                       5/6

Symbolová rychlost:             27 500 kS/s

Norma:                               DVB-S/QPSK

Pilot:                                      OFF

Pro příjem programů ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).

Nova Sport 2 HD a Nova International

Již od 2. 2. 2016 nabídne Skylink další dva televizní programy z produkce skupiny Nova – prémiový sportovní kanál Nova Sport 2 HD a Nova International (program určený pro diváky mimo území ČR).

Aktivace služeb skylink

AV4U.CZ

Pozvánka na výstavu Audio Video Show Praha

24.3.2015 Přijměte pozvání na unikátní výstavu špičkové audio vizuální elektroniky a chytrého bydlení AUDIO VIDEO SHOW PRAHA, která se bude konat již tento pátek 27. a sobotu 28.3. v Pražském hotelu Dornit Don Giovanni.

 

Audio video show praha pozvánka od AV4U


Společně s Japonským výrobcem projektorů Epson představíme sérii domácích projektorů Home, které získali mnoho ocenění v ČR i zahraničí. K vidění bude projektor Epson EH-TW9200W s bezdrátovým přenosem obrazu na pásmu 60 GHz (5x rychlejší než sítě WiFi), který získal ocenění EISA Award 2014/2015. Dále malé přenosné domácí projektory a originální Epson kazetové plátno. Formou prezentace vám představíme také nový laserový projektor LS10000 s absolutní černou barvou.


Promítat budeme na projekční panel od firmy Screen Innovation - Black Diamond, který díky své patentované technologii podává skvělé obrazové parametry i bez nutnosti zatemnění místnosti.


Budete si moct poslechnou reproduktory a sluchátka Americké značky PolkAudio. Reproduktory si díky nekompromisní kvalitě zvuku a příznivé ceně vysloužili přívlastek "lidový High end". K nahlédnutí a poslechu budou u nás také hybridní "hrající" LED žárovky s bezdrátovým Wi-Fi a Bluetooth přenosem hudby od firmy Awox, které lze jednoduše ovládat z chytrého mobilu, nebo tabletu.


Můžete si u nás vyzkoušet také bezdrátové ovládání pro chytré bydlení Inels RF control od Českého výrobce Elko ep. Instalace tohoto systému nevyžaduje drastické zásahy do stavby a lze jej použít i tam, kde je již použitá klasická elektroinstalace. Za více než 20 let své existence, výrobce získal nespočet ocenění díky kvalitě a inovacím v oblasti elektro. Společnost se pyšní také celostátním titulem "Stříbrná" firma roku 2012.


Pokud Vás zaujala naše pozvánka, rádi se s vámi potkáme ve 3. patře - Boardroom 8.

Těším se na Vás.

AV4U.cz

Epson EH-TW9200W Evropský projektor pro domácí kino 2014-2015

1.9.2014 I těm nejnáročnějším filmovým fanouškům tento projektor pro domácí kino poskytne naprosto bezchybný obrazový zážitek. Epson EH-TW9200W to je velkoplošná projekce u Vás doma se snadným nastavením i ovládáním. Tento Full HD LCD model spojuje 2400 lumenů světelného výkonu a bezkonkurenční dynamický kontrastní poměr 600 000:1, díky nimž vytváří působivé snímky (včetně 3D), které jsou vysoce detailní a zářivě jasné. Přirozenost zobrazení rychlých pohybů lze vylepšit pomocí vestavěného systému Frame Interpolation. Instalaci pro všechny typy projekce jako jsou přední nebo zadní projekce s umístěním projektoru na strop, zeď či stojan, napomůže optický zoom 2.1x a všestranné nastavení vertikálního a horizontálního posunu promítaného obrazu. Přiložený bezdrátový HD vysílač umožňuje uživatelům prohlížet HD obsah bez nutnosti připojovat k projektoru další zařízení. S velmi tichým provozem a s elegantním vzhledem je projektor Epson EH-TW9200W skvělým doplňkem do každé místnosti s domácím kinem.

Video projektor pr domácí kino Epson EH-TW9200W

 


Nové modely AV Receiverů Onkyo jsou již potvrzené

31.3.2004 Přichází na trh nové modely nejprodávanějších AV receiverů Onkyo TX-NR535 a TX-NR636. První z nich nám dorazí na sklad během příštího týdne, druhý nejpozději na začátku května. TX-NR535 je nově vybaven WiFi, Bluetooth a HDMI 2.0 (podpora rozlišení obrazu 4K až do 60Hz). Sedmikanálový TX-NR636 je navíc vybaven zejména upscalerem Odeo, HDCP2.2 (nutné pro přehrávání kódovaného 4K/Full HD obsahu), má výkon 160 Watů na kanál, možnost aktivní druhé zóny a Phono vstup. Receiver TX-SR313 pokračuje až do července, kdy bude nahrazen novým TX-SR333. S příchodem nových modelů souvisí také snížení cen téměř všech AV receiverů (probíhá doprodej a postupné nahrazení novými modely), BD přehrávačů, systémů ozvučení TV a sluchátek. Model Onkyo TX-NR525 je již v této chvíli doprodán, model Onkyo TX-NR626 je ještě na skladě. Doufáme že tyto přístroje přinesou do vaších obývacích pokojů novou dimenzi zvuku ale hlavně dokonalého obrazu.

 

Onkyo TX-NR636

 


Penthouse - nový program na Skylinku

25.2.2014 Do programové nabídky Skylinku byl zařazen nový erotický program Penthouse. Program je již zákazníkům Skylinku známý - v HD verzi byl dostupný předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet, ale v listopadu 2013 byl nahrazen jiným erotickým programem Hustler HD. Nyní budou v nabídce Skylinku zařazeny oba tyto erotické programy, což jistě nabídku ještě více zatraktivní.Penthouse bude vysílat denně od 22:00 do 06:00 a bude dostupný všem předplatitelům balíčků Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

Technické parametry pro naladění programu Penthouse:

Satelit Astra 23,5°E
Kmitočet 12 129 MHz

Polarizace

Vertikální
FEC 2/3
Symbolová rychlost

27 500

Norma DVB-S2/8PSK
Pilot OFF

 

 

 

 

 

 

 

Penthouse bude vysílán v kompresním formátu MPEG-4/SD. Pro jeho příjem je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).

 


Změna výše servisního poplatku Skylink.

1.2.2014 S účinností od 1. února 2014 se mění výše Servisního poplatku, souvisejícího s poskytováním služeb satelitní televize. Vedle roční a pravidelné měsíční platby prostřednictvím SIPO nebo inkasa z účtu bude zákazníkům nově nabídnuta možnost předplatit Servisní poplatek na 2 roky dopředu.

Servisní poplatek hrazený měsíčně přes SIPO nebo inkaso z účtu se pro slovenské zákazníky nemění a pro zákazníky z České republiky se zvyšuje pouze úměrně oslabení kurzu české koruny. Přitom mírně výhodněji, než úhrada pravidelnými měsíčními platbami, vychází nově zavedená možnost jednorázové úhrady Servisního poplatku na 24 měsíců.

Zvýšení roční platby Servisního poplatku zohledňuje náklady spojené s každoročním připomínáním platby, odpojováním a opětovným připojováním karet, u kterých nebyl Servisní poplatek včas uhrazen.

 

Původní a nová výše Servisního poplatku podle způsobu úhrady – Česká republika:

Způsob úhrady Původní stav (platný od 1.9. 2012) Nový stav platný od 1.2. 2014

Pravidelná měsíční platba

(pouze přes Sipo nebo Inkaso z účtu)

29 Kč 33 Kč

Jednorázová platba na 24 měsíců

(všechny platební metody)

- 768 Kč

Jednorázová platba na 12 měsíců

(všechny platební metody)

348 Kč 498 Kč

 

Pôvodná a nová výška Servisného poplatku podľa spôsobu úhrady – Slovenská republika:

Spôsob úhrady Pôvodný stav (platný od 1.9. 2012) Nový stav platný od 1.2. 2014

Pravidelná mesačná platba

(iba cez Sipo alebo Inkaso z účtu)

1,20 € 1,20 € (beze zmeny)

Jednorázová platba na 24 mesiacov

(všetky platebné metódy)

- 28,80

Jednorázová platba na 12 mesiacov

(všetky platebné metódy)

14,40 € 19,20


I nadále platí, že Servisní poplatek je již zahrnut v ceně všech placených balíčků z nabídky Skylink. Jejich předplatitelé nemusí Servisní poplatek hradit zvlášť, uvedené změny se jich tedy nedotknou.

 


 

Nákup na splátky opět plně v provozu

10.12.2013

Připravili jsme pro Vás na Vánoce, spolu s HomeCreditem výhodné splátky. Všechny podrobné informace o akci s názvem BEZVA VÁNOCE se dozvíte na adrese http://www.av4u.cz/nakup-na-splatky. Pro velký zájem o tento typ splátek je trvání prodloužené až do 31.1.2014.

 

Bezva Vánoce na AV4U.cz


Jsme oficiální prodejce značky Yamaha

Stali jsme se oficiálním partnerem společnosti K+B Progres a.s., která je výhradním dovozcem produktů Japonské značky Yamaha v České republice.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka. Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Firemní filozofie Yamaha je zakotvena v zákaznicky orientovaném řízení a provozu, v poskytování produktů a služeb vynikající kvality, v pokračujícím úsilí v rozšíření stávajících trhů a nalézání nových trhů, v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování, v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb, v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha, v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Veškeré produkty značky Yamaha z kategorie Hi - Fi budete již brzy moct zakupit i v našém internetovém obchodě AV4U.cz .

Yamaha logo