Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

SLUŽBY » Individuální cenové nabídky
Individuální cenové nabídky

 

Nakupujte chytře! Připravili jsme pro Vás několik možností díky kterým můžete ušetřit při nákupu elektroniky spousty peněz.

 

Naším věrným zákazníkům automaticky poskytujeme slevu 2% na nákup zboží v našem obchodě AV4U.cz.

Všem naším věrným zákazníkům poskytujeme slevu 2% z ceny zboží. Získá jí každý zákazník, ktérý se při prvním svém nákupu zaregistruje a vyplní řádně všechny registrační údaje. Slevu lze uplatňovat opakovaně na jakékoliv i slevněné výrobky v našém eshopu. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi.


 

Výhodný nákup pro podnikatele a živnostníky na AV4U.cz.

Pro podnikatele a živnostníky s IČO, nabízíme nákup zboží za velice výhodných obchodních podmínek. Cenu za zboží Vám nastavíme vždy individuálně, obvykle podle objemu. Pomůžeme Vám s výběrem správných produktů pro Váš projekt, připravíme dodávku dle časového harmonogramu, případně přivezeme až na místo instalace. Pro bližší informace o možnosti spolupráce nás můžete kontaktovat na čísle 608 889 994.


 

Staňte se našimi fanoušky alespoň na jednom ze sociálních portálů Facebook, Twitter nebo Google+ a získejte slevu 8% na nákup v internetovém obchodě AV4U.cz.

Díky spojení s námi, budete vždy první informovaní o naších akcích, novinkách a recenzích. Pořádáme také soutěže o hodnotné ceny. Prostřednictvím těchto sítí můžete s námi také komunikovat. Rádi Vám zde poradíme s výběrem správného zboží nebo s nákupem. Uvítáme tu také Vaše objektivní recenze.

AV4U.cz na FacebookuAV4U.cz na TwitteruAV4U.cz na Google+

 

Postup pro získání slevy je jednoduchý:

  1. Dejte nám na Facebooku Like, následujte nás na Twittru nebo udělte Plus na Google+
  2. Sdílejte odkaz na výrobek který chcete zakoupit, případně jakýkoliv další odkaz z naších stránek na svém vlastním sociálním profilu.

Následně do poznámky při nákupu uveďte odpovídající heslo (Facebook, Twitter, Google+), podle toho kde jste se stali našimi fanoušky a sdíleli odkaz. Po prověření splnění obou podmínek Vám nastavíme Vaší cenu.

Slevu lze uplatnit na jakýkoliv výrobek, včetně již slevněných produktů. Sleva je jednorázová a nepřenosná a nelze jí kombinovat s dalšími akcemi.