Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

KONTAKTY » Doprava zboží
Doprava zboží

Pro dopravu zboží zakoupeného v našem e-shopu AV4U.cz využíváme přepravních služeb České Pošty. Pro přepravu objemnějších zásilek využíváme dopravní společnost DPD. Doprava zboží do ceny 2999,-Kč je v jednotné ceně 150,-Kč, v případě platby za zboží na dobírku si účtujeme navíc 50,-Kč.Doprava při nákupu nad 3000,-Kč je zcela zdarma!

 

Zákazníci v Praze a z okolí Horoměřic do vzdálenosti 30Km mohou využít komfortní přepravu. Tu zajišťujeme vlastní dopravou. Zákazníci si mohou zvolit konkrétní termín doručení, včetně večerních hodin, víkendů a svátků. Cena této služby je 300,-Kč.

 

Pokud si nejste jistí kterou z nabízených přepravních služeb je ideální využít, můžete nás kontaktovat na našem telefonním čísle 608 889 994 kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Jestli máte nějaké konkrétní požadavky na přepravu, můžete je uvést v poznámce při dokončení objednávky. V případě že vyberete neodpovídající způsob přepravy (s ohledem na objem nebo váhu zásilky), bude táto změněná dle potřeb. O případné změně budete informováni na uvedenou emailovou adresu v objednávce.

 

Zboží je možné vyzvednout také osobně, v místě našeho sídla na adrese Jarníkova 23, 148 00, Praha. O možnosti vyzvednutí zásilky Vás budeme kontaktovat telefonicky, v případě nezastižení pak emailem. Vyzvednutí zboží u nás je zdarma. Platba v místě sídla je možná pouze hotově, nebo předem Online kartou, případně nákupem na splátky přes Homecredit.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH.