Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Pozvánka na výstavu Audio Video Show Praha

24.3.2015 Přijměte pozvání na unikátní výstavu špičkové audio vizuální elektroniky a chytrého bydlení AUDIO VIDEO SHOW PRAHA, která se bude konat již tento pátek 27. a sobotu 28.3. v Pražském hotelu Dornit Don Giovanni.

 

Audio video show praha pozvánka od AV4U


Společně s Japonským výrobcem projektorů Epson představíme sérii domácích projektorů Home, které získali mnoho ocenění v ČR i zahraničí. K vidění bude projektor Epson EH-TW9200W s bezdrátovým přenosem obrazu na pásmu 60 GHz (5x rychlejší než sítě WiFi), který získal ocenění EISA Award 2014/2015. Dále malé přenosné domácí projektory a originální Epson kazetové plátno. Formou prezentace vám představíme také nový laserový projektor LS10000 s absolutní černou barvou.


Promítat budeme na projekční panel od firmy Screen Innovation - Black Diamond, který díky své patentované technologii podává skvělé obrazové parametry i bez nutnosti zatemnění místnosti.


Budete si moct poslechnou reproduktory a sluchátka Americké značky PolkAudio. Reproduktory si díky nekompromisní kvalitě zvuku a příznivé ceně vysloužili přívlastek "lidový High end". K nahlédnutí a poslechu budou u nás také hybridní "hrající" LED žárovky s bezdrátovým Wi-Fi a Bluetooth přenosem hudby od firmy Awox, které lze jednoduše ovládat z chytrého mobilu, nebo tabletu.


Můžete si u nás vyzkoušet také bezdrátové ovládání pro chytré bydlení Inels RF control od Českého výrobce Elko ep. Instalace tohoto systému nevyžaduje drastické zásahy do stavby a lze jej použít i tam, kde je již použitá klasická elektroinstalace. Za více než 20 let své existence, výrobce získal nespočet ocenění díky kvalitě a inovacím v oblasti elektro. Společnost se pyšní také celostátním titulem "Stříbrná" firma roku 2012.


Pokud Vás zaujala naše pozvánka, rádi se s vámi potkáme ve 3. patře - Boardroom 8.

Těším se na Vás.

AV4U.cz