Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

SLUŽBY » Aktivace UPC
Aktivace služeb UPC

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým kabelovým poskytovatelem televizních služeb, vysokorychlostního internetu a telefonu. My, jako oficiální partner společnosti UPC ČR nabízíme možnost sprostředkování uzavření smlouvy na poskytování služeb Online pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete ve spodní části této stránky nebo pokud budete mít zájem o bližší informace o službách, můžete si domluvit nezávaznou osobní schůzku s naším obchodním zástupcem na telefonním čísle 608 889 994.

UPC digitální televize

Digitální kabelová televize UPC přináší skvělou nabídku programů všech žánrů pro celou rodinu. Můžete sledovat více než 120 televizních programů, z nichž 18 je v HD kvalitě. Stačí si jen vybrat z nabídky. Standardní nabídku je možno zkombinovat s žánrovými balíčky programů, jako je např. balíček Relax, Sport, Music, Super Film, Filmbox Plus a další. Kabelovou televizi UPC lze přijímat jak analogovou, tak digitální cestou. Ke všem digitálním televizním službám se nabízí pronájem set-top boxu pro příjem programů v digitální kvalitě nebo pronájem či prodej HD PVR boxu s možností nahrávání pořadů a majitelé moderních LCD a LED televizí vybavených CI slotem uvítají také pronájem nebo prodej CA modulu. Veškerou nabídku digitální televize UPC naleznete na tomto odkazu.


UPC Internet

UPC Internet je další velmi oblíbenou službou. Internet poskytovaný společností UPC Česká republika, s.r.o. je dlouhodobě hodnocen jako nejvýhodnější připojení na trhu. Přináší skvělou kombinaci špičkové kvality, rychlosti, spolehlivosti a výhodné ceny. Můžete si vybrat z tarifů s rychlostí od 40 Mb/s až po 240 Mb/s. Přehled nabízených tarifů naleznete zde. Stabilní připojení k internetu 24 hodin denně a neomezené stahování dat je samozřejmostí. K tarifům UPC Internet Vám modem zapůjčíme, případně si jej můžete zakoupit. Nabízíme také pronájem nebo prodej WI-FI modemu, který umožňuje bezdrátové připojení počítačů k internetu.


UPC Telefon

UPC Česká republika, s.r.o. poskytuje také hlasové služby UPC Telefon. Tarif Telefon 30 si můžete pořídit již za 25 Kč měsíčně na celý rok v naší akční nabídce, více informací zde. Při zakoupení tarifů služby UPC Telefon Kredit 100 získáte 100 volných minut, u tarifu Kredit 200 můžete provolat 200 volných minut a při provozování tarifu Volám pevná získáte 150 volných minut a dále můžete volat nonstop zcela zdarma v sítích UPC a na klientské centrum UPC, více informací na tomto odkazu.

Zde si můžete ověřit dostupnost veškerých služeb UPC na Vaší adrese

Ověřit dostupnost služeb UPC


UPC bloom